Фільтри для питної води - що це таке?

На сьогодні в Україні дуже зросла кількість людей, які скаржаться на запалення внутрішніх органів, збільшилися ризики виникнення онкологічних захворювань, а також, за твердженнями спеціалістів, людський імунітет почав менше боротися із різними збудниками. Розбираючись у причинах виникнення багатьох захворювань, лікарі окреме місце віддають екологічній ситуації, а також використанню неякісної води та харчів з ГМО.


фільтри для питної води

На щастя, останні декілька років серед населення спостерігається усвідомлення того, що від звичок та способу життя залежить і наше здоров’я. З урахуванням того, які шкідливі домішки містяться у звичайній воді з трубопроводу, вживання води з-під крана у сирому вигляді поступово витісняється. Є прихильники, які просто кип’ятять рідину, а після цього її використовують, але це не найкращий спосіб вгамування спраги. Кращий варіант забезпечити всю родину смачною та корисною рідиною – це купити фільтри для питної води.


Різновиди водоочисного обладнання

На ринку фільтраційних приладів існує широке різноманіття. Залежно від ваших потреб та стану питної води можна підібрати ефективний фільтр, який допоможе пити очищену воду відразу з-під крана. 

Вже багато років поспіль лідером серед всього водоочисного обладнання залишаються фільтри зворотного осмосу, які здатні видаляти з води понад 90% домішок. Крім цього, до складу системи входить додатковий постфільтр (мінералізатор), який насичує воду корисними мінералами, роблячи збалансований склад та відмінний смак. Принцип роботи системи зворотного осмосу полягає у мембрані, яка здатна пропускати лише ті молекули, що максимально наближені за структурою до природних крапель.


фільтри для питної води

Якщо вам потрібен фільтр менший у розмірах та вартості, рекомендуємо звернути увагу на системи магістрального або прямоточного типу. Вони складаються з картриджів (3-5 шт), що поміщені спеціальний резервуар. Монтуються безпосередньо під мийкою до труби, а очищення відбувається прямо перед відкриттям крана.

Існують фільтри, які сфокусовані на видаленні конкретного виду забруднення:

  • Сірководню
  • Видалення заліза
  • Хлорорганічних речовин
  • Ультрафіолетове знезараження тощо.

Як купити фільтр для води?

Всі фахівці рекомендують перед покупкою фільтра зробити лабораторний аналіз води, який визначить компоненти, вміст яких потрібно зменшити. Вже після цього достатньо звернутися до перевіреного магазину водоочисного обладнання та оформити вибрані товари. До речі, фахівці компанії Softis.ua надають щоденні безкоштовні консультації та допомагають оформити замовлення на сайті.