Експрес Тест на 10 наркотиків від КреативМП

Тест на 10 видів наркотиків (мультітест)

ПРИЗНАЧЕННЯ:
Якісне (99,96%) і швидке (2-3 хвилини) виявлення десяти видів наркотиків (амфетамін, марихуана, морфін / героїн, кокаїн, метамфетамін, барбітурати, бензодіазепін, метадон, МДМА (екстазі), ТСА (трициклічніантидепресанти), фенциклідину) в сечі людини. Тест дозволяє також визначити вид спожитого наркотику. Тест здатний виявити наркотик протягом 1-9 діб з моменту вживання (залежить від типу і кількості спожитої наркотичної речовини).

Тест на 10 наркотиків (мультітест на морфін/героїн, маріхуана, кокаїн, амфетамін, метамфетамін, барбітурати, бензодіазепін, метадон, МДМА (екстазі), ТСА, фенциклідин). Характеристики

Тестування на вживання наркопрепаратів є аналізом, мета якого визначення речовин або їх похідних в зразках біоматеріалу. В якості даних біологічних матеріалів може використовуватися сеча, слина або кров діагностується особи.

Оптимальним варіантом для виявлення факту вживання людиною наркопрепаратів є Мультітест на 10 видів наркотиків, який випускається під найменуванням КреативМП 10к (КреативМП 10). Про переваги і особливості використання такого діагностичного фармакологічного препарату вам розповість дана стаття.

Переваги тесту на 10 наркотиків

Даний препарат, виробником якого є фармакологічна компанія «КреативМедприбор», – тест на 10 видів наркотиків, тому його вважають універсальним наркотестом. За допомогою такого набору вдається визначити наявність в організмі речовин типу опіатів (героїну, морфіну, марихуани), а також виявити, чи займається тестована людина вживанням барбітуратів, амфетамінів (мається на увазі амфетамін і метамфетамін), бензодіазепіну, кокаїну, препаратів групи екстазі (МДМА), фенциклідіну і трициклічних антидепресантів (ТСА).

Тест для виявлення 10 видів наркотиків, крім своєї універсальності, має і ряд інших плюсів:

  • діагностика на наркозалежність в домашніх умовах – не потрібно їхати з дитиною / родичем / працівником в нарко-диспансер (анонімність);
  • оперативність діагностики (результат протягом 2-3х хвилин);
  • точність тестування більш ніж 99,96%;
  • наркотест на 10 видів речовин дозволяє провести одночасний аналіз на всі вказані речовини;
  • при позитивному результаті ви можете в спокійній обстановці обміркувати що і як робити далі (вам ніхто не буде відразу нав’язувати лікування в диспансері і т.п.);
  • провести тестування можливо в будь-який час (актуально для тих, кому потрібно перевірити людину раптово або по «гарячих» слідах);
  • доступна вартість – тест на 10 видів наркотиків купити можна за помірною ціною.

Детальніше про плюси наркотесту КреативМП 10к (КреативМП 10)

Дана діагностика не вимагає відвідування спеціальної лабораторії або наркологічного диспансеру та є повністю анонімною.

Для Отримання результату потрібно всього 2-3 хвилини, а Показник достовірності тестування максимально високий – він становить 99, 96%.

Тест на 10 видів наркотиків, інструкція із застосування якого входить в комплектацію відповідного продукту, дає можливість людині при виявленні наркотичних препаратів самій прийняти рішення з приводу свого подальшого лікування від наркоманії. КреативМП 10к (КреативМП 10) також буде ідеальним варіантом для проведення раптової і термінової діагностики, якщо ви запідозрили недобре у родича/співробітника/дитини.

Крім того, дане фармацевтичний засіб не є токсичним для організму – всі його компоненти відрізняються безпечною концентрацією для здоров’я людини.

Як використовувати тест на 10 різновидів наркопрепаратів

Для виконання наркотестування вам знадобляться годинник, баночка (або інша чиста ємність) для сбору аналізу (біоматеріалу), а також поліетиленові або гумові рукавички.

Спочатку слід розкрити упаковку препарату тест на наркотичні речовини (10 різновидів).

Далі планшет у вертикальному напрямку слід занурити краєм, на якому зображена стрілка, в сечу на півхвилини так, щоб рідина досягала позначеної риси. Не потрібно занурювати планшет більше, ніж указано на стрічках та/або більше ніж на 10-30 секунд.

Після цього планшет витягають, кладуть на сухе горизонтальне покриття робочою поверхнею вгору, а через 5 хвилин візуально оцінюють отриманий результат. Наявність двох смуг (інтенсивність смужки не має значення) свідчить про відсутність в сечі наркологічної речовини, а якщо рожево-фіолетова смужка одна (на позначці С, а навпроти указаної тестованої речовини смужки немає), це означає підтверджений факт виявлення наркопрепарату.

Де слід купувати тест на 10 наркотиків?

Якщо вас цікавить покупка і продаж такого комплексного препарату, замовити тест на 10 видів наркотиків ви можете на цій сторінці або зателефонувати нам і оформити замовлення он-лайн.

Купити Тест на 10 наркотиків: амфетамін, барбітураты, бензодіазепін, героїн, кокаїн, маріхуана, МДМА, метадон, метамфетамін, морфін, фенциклідин, экстазі ➡